Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Kosze upominkowe

Informujemy, ze kosze upominkowe dostarczamy podobnie jak kwiaty na terenie miasta Krakowa oraz najbliższej jego okolicy. Na Państwa życzenie dołączamy do kosza okolicznościowy bilecik z życzeniami, które Państwo prześlecie dokonując zamówienia. Kosze pakujemy w przezroczysty celofan z kokardą.
_____________
* - kwiaciarnia nie prowadzi sprzedaży słodyczy, kawy, owoców ani alkoholu, usługa polega na dołączeniu zakupionych w sklepie prezentowanych i wyszczególnionych artykułów do kosza upominkowego.