Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Słodkie prezenty

Zachęcamy Państwa do dołączenia do wybranego bukietu eleganckich słodyczy zarówno czekoladek, jak i wyśmienitych tortów, ciast i ciastek z renomowanej firmy Pieczywo Buczek działającej w Krakowie od 1945 roku.

Nie ma możliwości zamówienia słodyczy bez zakupu kwiatów (zamówienia takie nie będa realizowane).

 

______________________

Informujemy, że kwiaciarnia nie prowadzi sprzedaży wyrobów cukierniczych, alkoholi oraz kawy. Usługa polega na zakupieniu i dołączeniu wybranego przez Państwa produktu do kwiatów.

  • Wyborne torty i ciastka

    Zachęcamy Państwa do dołączenia do wybranego bukietu eleganckich słodyczy - wyśmienitych tortów, ciast i ciastek z renomowanej firmy Pieczywo Buczek działającej w Krakowie od 1945 roku.

  • Słodkie upominki

    W tym miejscu możecie Państwo dołączyć do wybranego wcześniej bukietu kwiatów słodki upominek - eleganckie czekoladki renomowanych firm.