Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Prezenty

Idealnym uzupełnieniem bukietu kwiatów może być prezent. Oferujemy Państwu różnego rodzaju prezenty i prezenciki - figurki ceramiczne, maskotki, kubki z napisami, bibeloty śmieszne i symboliczne, świece ozdobne i zapachowe, drobne wyroby ze szkła oraz wiele, wiele innych. Nasza propozycja wydaje się unikalna ze względu na fakt, że większość produktów wykonywana jest ręcznie - dlatego też trudno znaleźć dwa identyczne, co świadczy o ich oryginalności. Wszystko to możecie Państwo zamówić przez internet, telefonicznie lub kupić w naszej kwiaciarni na miejscu. Przedmioty zamówione przez stronę internetową lub telefon dostarczamy w Krakowie oraz najbliższdej okolicy pod wskazany adres. Koszty dostarczenia określa cennik dostaw.