Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Słodki bukiecik

20.00PLN

Kwiaty na każdą okazję

 

Bardzo prosimy sprawdzać dostępność kwiatów w opisach bukietów, ponieważ nie wszystkie są możliwe do realizacji w wybranym przez Państwa terminie ze względu na sezonowość kwiatów.
 

Kwiaciarnia w Krakowie - przyjdź do nas

Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z Państwem, dlatego też zapraszamy wszystkich dotychczasowych oraz przyszłych Klientów do odwiedzenia naszej Kwiaciarni, która znajduje się w Krakowie przy ulicy Kapelanka 15. Mapka sytuacyjna znajduje się tu.

Kwiaciarnia internetowa - Kwiaty z dostawą

Podążając za wymogami współczesnego życia , dla wygody naszych Klientów , sprzedajemy kwiaty przez internet oraz "na telefon". Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie. Regulamin świadczenia usługi znajduje się tu.

Zamawianie kwiatów przez internet oraz telefon

Zamawianie kwiatów może odbywać się przez internet - z wykorzystaniem naszej kwiaciarni internetowej, poprzez maila albo telefon - zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Zamówienie realizujemy po wpłynięciu i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, chyba, że zostaną poczynione inne ustalenia z Klientem.

Doręczanie zamówionych kwiatów w Krakowie i okolicy

Doręczamy kwiaty tylko na terenie miasta Krakowa oraz w jego najbliższej okolicy (gminy bezpośrednio graniczące z Krakowem) pod wskazany adres. Realizujemy również dostawy wieńców oraz wiązanek pogrzebowych bezpośrednio do kościoła, czy też na cmentarze na uroczystości pogrzebowe. Cennik dostaw znajduje się tu

Godziny otwarcia kwiaciarni

Poniedziałek - piątek 9.00 - 19.00

Sobota 9.00 - 17.00
 


Numer konta: 58114020040000330262504840


Kwiaty dla Ciebie i Twoich Bliskich - wybrane propozycje z naszej kwiaciarni internetowej