Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Florystyka funeralna - wieńce, wiązanki pogrzebowe

Wieńce i wiązanki pogrzebowe wykonujemy z najwyższej jakości kwiatów oraz dodatków i materiałów renomowanych firm zgodnie z obowiązującymi trendami sztuki florystyki funeralnej. Wieńce prezentowane na stronie składają sie z 25-40 sztuk kwiatów i mają najczęściej rozmiary: 120 cm wys., 90 cm szer. i 80 cm głębokości. Nasze wieńce i wiązanki oraz bukiety kondolencyjne możecie Państwo zamówić przez internet - my dostarczymy je pod wskazany adres w określonym przez Państwa czasie. Uprzejmie informujemy, że dostawy realizujemy na terenie Krakowa oraz najbliższej okolicy. Ceny dostaw określa cennik.

Istnieje również możliwość zamówienia wieńców i wiązanek innych niż prezentowane na stronie - w takim przypadku prosimy o telefon lub skorzystanie z formularza kontaktowego celem ustalenia szczegółów.