Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Prymulka w osłonce

Rośliny doniczkowe|Kwiaty na każdą okazję

  • Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków - Prymulka w osłonce
    Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków - Prymulka w osłonce
Cena:15.00PLN
za sztukę
Zapytaj o produkt

Numer katalogowy: 44

Pierwiosnek - prymula, wiosenna roślina obficie kwitnąca w plastikowej osłonce. Cena za jedną sztukę. Prosimy wybrać kolor kwiatów albo zdać sie na nas. Po przekwitnięciu roślina nadaje się do wsadzenia do ogrodu. Dostępność od 15 stycznia do końca kwietnia.
Dołącz słodki upominek