Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Trzy pomarańczowe róże 50 cm

Róże|Bukiety okolicznościowe

  • Trzy pomarańczowe róże - Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków
    Trzy pomarańczowe róże - Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków
Cena:18.00PLN
Zapytaj o produkt

Numer katalogowy: 422

Prostota i elegancja - bukiecik z trzech różowych róż jest piękny i niezobowiązujący jednocześnie. Nadaje się praktycznie na każdą okazję. Odcień kwiatów może sie różnić od przedstawionego na zdjęciu ze względu na dostępność odmian róż.

  • Ilosć kwiatów - 3
  • Długość kwiatów - 50 cm.
Dołącz słodki upominek