Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Wianek z gipsówki

Komunia i Chrzest

  • Wianek komunijny z gipsówki - Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków
    Wianek komunijny z gipsówki - Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków
Cena:70.00PLN
Zapytaj o produkt

Numer katalogowy: 405

Delikatny i elegancki wianek z białej gipsówki z doadatkiem zieleni florystycznej. Odpowiednio przechowywany zachowuje swoją świeżość przez 5 - 6 dni. Przed złożeniem zamówienia prosimy o uzgodnienie rozmiaru wianka.