Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Bukiet "LOTTO"

55.00PLN

Bukiet róż "Skrawek nieba"

Róże|Bukiety okolicznościowe

  • Bukiet niebieskich róż "Skrawek nieba"
    Bukiet niebieskich róż "Skrawek nieba"
Cena:50.00PLN
Zapytaj o produkt

Numer katalogowy: 346

Oryginalny bukiet z siedmiu róż długości 40-50 cm barwionych na niebiesko przybrany zielenią w dekoracyjnej kryzie z motylkiem to coś innego niż zwykle. Może to być ciekawa propozycja dla osób szukających czegoś nowego.

Dołącz słodki upominek