Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Informujemy, że w związku z remontem nasza kwiaciarnia będzie nieczynna w dniach 27.09.2021 (poniedziałek) - 1.10.2021 (piątek) . W tym czasie NIE będziemy realizować również zamówień z doręczeniem lub odbiorem osobistym w kwiaciarni. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy ponownie po remoncie.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Serce z róż

250.00PLN

Bukiet 15 róż 50 cm

Róże|Bukiety okolicznościowe|Kwiaty na każdą okazję

  • Kiwaiciarnia KWIATOSTACJA Kraków - Bukiet 15 czerwonych róż
    Kiwaiciarnia KWIATOSTACJA Kraków - Bukiet 15 czerwonych róż
Cena:120.00PLN
Zapytaj o produkt

Numer katalogowy: 338

Elegancki i prosty zarazem bukiet 15 czerwonych róż długości 50 cm - idealny by wyrazić swe uczucia. Dwukolorowa odmiana róż  w przypadku niedostępności może być zastąpiona czerwonymi różami.
Dołącz słodki upominek