Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Informujemy, że w związku z remontem nasza kwiaciarnia będzie nieczynna w dniach 27.09.2021 (poniedziałek) - 1.10.2021 (piątek) . W tym czasie NIE będziemy realizować również zamówień z doręczeniem lub odbiorem osobistym w kwiaciarni. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy ponownie po remoncie.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Ferrero Rocher

35.00PLN

Kosz z Martini

Kosze upominkowe|Kwiaty na każdą okazję

  • Kosz kwiatów z butelką MARTINI - Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków
    Kosz kwiatów z butelką MARTINI - Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków
Cena:118.00PLN
Zapytaj o produkt

Numer katalogowy: 262

Kosz kwiatów w ciepłych kolorach ( róże i goździki ) ozdobionych zielenią dekoracyjną z butelką MARTINI ( 0,5 l ) oraz tabliczką ekskluzywnej czekolady i kiścią winogron. Kosz na zdjęciu jest przykładowy i może być zastąpiony innym.

Dołącz słodki upominek