Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Kosz róż z winem

Róże|Kosze kwiatowe|Kosze upominkowe

  • Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków - Kosz róż z winem
    Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków - Kosz róż z winem
Cena:125.00PLN
Zapytaj o produkt

Numer katalogowy: 225

Kompozycja z dziewięciu czerwonych róż w wiklinowym koszu z dodatkami zieleni dekoracyjnej wzbogacona butelką wina różowego półsłodkiego to niebanalny prezent na każdą okazję. Kosz na zdjęciu jest przykładowy i może być zastąpiony innym.

W celu zamówienia innego rodzaju wina (cena do 25 PLN) prosimy skorzystać z formularza zapytaj o produkt lub kontakt telefoniczny, ewentualnie mailowy.

Dołącz słodki upominek