Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Konwaliowy wianek

Komunia i Chrzest

  • Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków - Kompozycja wiosenna w koszyczku
    Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków - Kompozycja wiosenna w koszyczku
Cena:70.00PLN
Dostępny kwiecień - maj
Zapytaj o produkt

Numer katalogowy: 19

Wianek z mirtu, konwalii i gipsówki - delikatny choć nieco większy. Trwałość ze wzgledu na konwalie 1 dzień, ale 'reszta'wianka wytrzyma do 3 -4 dni. Przed złożeniem zamówienia proszę uzgodnić rozmiar wianka.