Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Komunia i Chrzest

Pragniemy poinformować, że wianki i bukiety komunijne wykonujemy według naszych propozycji, projektów Klientów, przyniesionych, lub przysłanych mailem fotografii. Aby wianek dobrze prezentował się na głowie - konieczne jest właściwe dobranie jego wielkości, dlatego też prosimy o dokładne podawanie rozmiarów lub stawienie się w kwiaciarni celem dokonania pomiaru. Ceny wianków i bukietów wykonanych na życzenie są ustalane indywidualnie.

Wianki komunijne - oferta

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień, dlatego właściwa oprawa uroczystości ma wielkie znaczenie. Zamówione w naszej kwiaciarni wianki komunijne wykonujemy z najwyższej jakości świeżych kwiatów, co przy odpowiednim przechowywaniu zapewnia ich większą trwałośc i pozwala cieszyć się ich pięknem.

Dla Państwa wygody proponujemy usługę polegającą na dostarczeniu wianka komunijnego lub bukietu pod wskazany adres w Krakowie oraz jego najbliższej okolicy.