Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Komunia i Chrzest

Dekoracje na chrzest i komunię wykonujemy według naszych propozycji, projektów Klientów oraz przyniesionych lub przysłanych mailem fotografii.  Proponujemy wianki i bukiety komunijne, dekoracje stołu, dekoracje świecy, kwiaty w formie brasoletki na rękę, przypinki do torebki, do wózka.

Wianki komunijne

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień, dlatego właściwa oprawa uroczystości ma wielkie znaczenie. Zamówione w naszej kwiaciarni wianki komunijne wykonujemy z najwyższej jakości świeżych kwiatów, co przy odpowiednim przechowywaniu zapewnia ich dłuższą trwałość i pozwala cieszyć się ich pięknem.

 

W celu przedłużenia trwałości wianka należy zaraz po uroczystości lekko opryskać go wodą, schować do pudełka lub zawinąć w papier i trzymać w lodówce aż do następnego użycia.Aby wianek dobrze prezentował się na głowie konieczne jest właściwe dobranie jego wielkości, dlatego też prosimy o dokładne zmierzenie główki dziecka ściśle przy samej głowie lub powierzenie tego nam w kwiaciarni. Zachęcamy do zamawiania wianków regulowanych z tyłu, bo to umożliwia dopasowanie wianka do główki bez względu na położenie wianka czy kształt fryzury.Ceny wianków i bukietów wykonanych na życzenie są ustalane indywidualnie.Dla Państwa wygody proponujemy usługę polegającą na dostarczeniu wianka komunijnego lub bukietu pod wskazany adres w Krakowie oraz jego najbliższej okolicy.