Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Komunia i Chrzest

Pragniemy poinformować, że dekoracje na chrzest i komunię wykonujemy według naszych propozycji, projektów Klientów oraz przyniesionych lub przysłanych mailem fotografii.  Proponujemy wianki i bukiety komunijne, dekoracje stołu, dekoracje świecy, kwiaty w formie brasoletki na rękę, przypinki do torebki, do wózka.

Wianki komunijne - oferta

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień, dlatego właściwa oprawa uroczystości ma wielkie znaczenie. Zamówione w naszej kwiaciarni wianki komunijne wykonujemy z najwyższej jakości świeżych kwiatów, co przy odpowiednim przechowywaniu zapewnia ich dłuższą trwałość i pozwala cieszyć się ich pięknem. W celu przedłużenia trwałości wianka należy po uroczystości lekko opryskać go wodą, schować do pudełka lub zawinąć w papier i trzymać w lodówce aż do następnego użycia. Aby wianek dobrze prezentował się na głowie - konieczne jest właściwe dobranie jego wielkości, dlatego też prosimy o dokładne zmierzenie główki dziecka lub powierzenie tego nam w kwiaciarni.  Ceny wianków i bukietów wykonanych na życzenie są ustalane indywidualnie.

Dla Państwa wygody proponujemy usługę polegającą na dostarczeniu wianka komunijnego lub bukietu pod wskazany adres w Krakowie oraz jego najbliższej okolicy.