W dniach 24.2018 - 1.01.2019 usługa doręczania kwiatów nie będzie realizowana. Prosimy nie składać zamówień z terminem realizacji w w/w okresie.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Bukiety okolicznościowe

"Kwiaty posiadają magiczną moc - potrafią zastąpić wiele słów..." - dlatego wysłanie bukietu kwiatów często jest najlepszym sposobem okazania wdzięczności, szacunku, miłości. W naszej kwiaciarni bukiety tworzymy z pięknych, zawsze świezych kwiatów - staramy się aby jak najdłużej sprawiały radość osobie obdarowanej oraz były powodem do zadowlenia naszych Klientów. Zamówione kwiaty dostarczamy pod wsakazany adres - może to być mieszkanie prywatne, instytucja, restauracja, sala weselna, impreza plenerowa czy też alejka w parku... Do bukietu można dołączyć słodki upominek zamaiwając go bezpośrednio na podstronie naszej kwiaciarni Gwarantujemy, że zamówiony bukiet dotrze zawsze na czas. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami kwiaciarni - jesteśmy do Państwa usług w godzinach otwarcia placówki pod numeram telefonów 12 269-05-98, 606-119-445 oraz adresem mailowym Można nas również odwiedzić osobiście w kwiaciarni, zapraszamy.