Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Dzień Kobiet

W dniu 08.03 nie gwarantujemy dostaw w wąskim zakresie godzin, kwiaty będziemy dostarczać cały dzień, do skutku.

Chcielibyśmy w ten dzień zadowolić wszystkich naszych Klientów, dlatego prosimy tych z Państwa, którzy zamówią dostawę kwiatów  o jak największy, realny zakres godzin dostawy; nie uda nam sie dostarczyc na konkretną godzinę:).

Druga  prośba skierowana jest do wszystkich płacących przelewem bankowym o przesłanie od razu mailowo  info@kwiatostacja.com potwierdzenia zapłaty, gdyż nie realizujemy zamówień nie opłaconych.

Przypominamy też, że w Dniu Kobiet realizujemy zamówienia tylko na terenie Krakowa zgodnie z zapisem w Regulaminie.