Bukiet florysty

Jeśli nie wiesz, jaki bukiet wybrać – zdaj się na nasz gust, profesjonalizm oraz poczucie estetyki. Zrobimy dla Ciebie bukiet niespodziankę ze świeżych pięknych kwiatów. Ty podasz nam tylko ogólne cechy kompozycji – my zajmiemy się resztą

Godziny otwarcia kwiaciarni

 

Poniedziałek 9.00 – 19.00

Wtorek 9.00 – 19.00

Środa 9.00 – 19.00

Czwartek 9.00 – 19.00

Piątek 9.00 – 19.00

Sobota 9.00 – 17.00

NIEDZIELA – NIECZYNNE

Zapraszamy

 

Kwiaciarnia Kraków - stacjonarna i internetowa kwiaciarnia Kwiatostacja

Kwiaciarnia w Krakowie - przyjdź do nas

Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z Państwem, dlatego też zapraszamy wszystkich dotychczasowych oraz przyszłych Klientów do odwiedzenia naszej Kwiaciarni, która znajduje się w Krakowie przy ulicy Kapelanka 15. Mapka sytuacyjna znajduje się w zakładce Kontakt.

Kwiaciarni internetowa Kraków - szybkie i wygodne zamaiwanie kwiatów z dostawą.

Kwiaciarnia internetowa - Kwiaty z dostawą

Podążając za wymogami współczesnego życia , dla wygody naszych Klientów , sprzedajemy kwiaty przez internet oraz "na telefon". Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie. Wszystkie szczegóły znajdują się w zakładce Regulamin.

Bezpieczne płatności elektroniczne przez internet

Bezpieczne płatności elektroniczne

Nasza kwiaciarnia internetowa gwarantuje bezpieczne zakupy z wykorzystaniem płatności online obsługiwanych przez eService - jednego z liderów na rynku płatności internetowych i elektronicznych.

Kwiaty z dostawą w Krakowie i okolicy

Dostawa kwiatów w Krakowie i okolicy

Dostawę kwiatów i prezentów kurierem tylko na terenie miasta Krakowa oraz w jego najbliższej okolicy (gminy bezpośrednio graniczące z Krakowem) pod wskazany adres. Nasi kurierzy realizują również dostawy wieńców oraz wiązanek pogrzebowych bezpośrednio do kościoła, czy też na cmentarze na uroczystości pogrzebowe.

Scroll to Top