Ważna informacja w związku z pandemią koronawirusa

Nasza kwiaciarnia czynna jest w dotychczasowych godzinach tj.: pon - pt 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 17.00. Dla Państwa oraz własnego bezpieczeństwa kładziemy szczególny nacisk na zachowanie zasad higieny, stosujemy środki dezynfekcyjne, dbamy o to, aby jednocześnie wewnątrz nie przebywało zbyt wiele osób, promujemy płatności elektroniczne oraz zamawianie kwiatów online lub telefonicznie z dowozem pod wskazany adres. W związku z niedoborem kwiatów z zagranicy informujemy, że w niektórych kompozycjach będziemy próbować zastapić je innymi - obecnie dostępnymi - oczywiście po wcześneijszej konsultacji oraz akceptacji z Państwa strony. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.
Koszyk

<h2>Kwiaciarnia internetowa w Krakowie - doręczanie kwiatów w Krakowie i okolicy</h2>

<h3>Kwiacarnia internetowa Kraków - przyjmujemy płatności kartami płatniczymi oraz przelewami bankowymi za pośrednictwem eService</h3>

Znajdź nas na Facebooku

Ostatnio dodany
Produkt losowy

Pastelowy bukiet koktajlowy

Bukiety okolicznościowe

  • Pastelowy bukiet koktajlowy - Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków
    Pastelowy bukiet koktajlowy - Kwiaciarnia KWIATOSTACJA Kraków
Cena:80.00PLN
Zapytaj o produkt

Numer katalogowy: 365

Bukiet koktajlowy z gerber, koreanek, alstroemerii z dodatkami florystycznymi w pastelowych, ciepłych barwach przybrany zielenią dekoracyjną z dodatkiem sezonowych drobnych kwiatów, które mogą się zmieniać wraz z upływającą porą roku. Wszystko to w zielonej flizelinowej kryzie.
Dołącz słodki upominek